POBOČKY


BRNO

Naše mateřská pobočka vznikla v roce 2020 a nachazí se v Brně Řečkovicích. Najdete ji na ulici Böhmova při ulici Bánskobystrická. Pohodlně se k nám dostane tramvají číslo 1. Ze zastávky Filkukova je to k nám už jen kousek.  Pokud k nám pojedete autem, můžete bezplatně zaparkovat ve dvou přilehlých ulicích. Do naší ordinace vedou dva vysoké schody, pokud se k nám chystáte s imobilním pejskem, nebojte se požádat o pomoc. Jsme tady pro Vás. V této pobočce se můžete setkat se všemi členy Ideal Dog týmu.

V brněnské pobočce disponujeme veškerými službami, které naleznete v naší nabídky. Můžete k nám přijít nejen na fyzioterapii, ale také nabízíme k pronájmu venkovní prostor s kavaletami, targety a balančními pomůckami pro Vaše vlastní cvičení s pejskem.

Ve Studénce působí převážně Vendula Dufková. Její služby si můžete pohodlně objednat až domů. V brzké době se fyzioterapeutické služby přemístí do nových prostor. Konzultace komplikovanějších ortopedických/ neurologických pacientů jezdí provádět MVDr. Sabina Blahutová osobně vždy po domluvě. V rámci této pobočky Vám nabízíme manuální techniky, balanční cvičení, kondiční tréninky, běhací trenažér a možnost vypůjčení magnetoterapie či elektroterapie.

Pro objednání nás můžete kontaktovat klasicky přes naše uvedené kontakty, nebo se můžete obrátit přímo na vedoucí provozovny Vendulu Dufkovou.

  • tel.číslo: 732 799 257  Vendula Dufková
  • e-mail: idealdogstudenka@gmail.com

STUDÉNKA