NOVINKY

Máme velkou radost, že se naše působení rozrůstá do dalšího města. Tentokrát jsou to Boskovice, kde se můžete potkat s Věrkou Burešovou, DiS. Věruška je diplomovaná fyzioterapeutka zvířat a neustále se dále vzdělává. Pokud máte zájem objednat se, zavolejte na tel.číslo 725 768 874, nebo napiště e-mail na adresu ver.chybikova@seznam.cz.

Nově je u nás v Ideal Dogu dostupná i hydro/aquaterapie! Díky ní můžeme opět posunout naše služby na vyšší level. Pořídili jsme jednu z nejmodernějších hydrovan na trhu od německé značky Physiotech.

Nově pro Vás máme dostupné i dopolední termíny. Svůj termín si můžete rezervovat klasicky přes messenger Ideal Dog, na tel. čísle 734 373 211 nebo na e- mailu sabcablahutova@seznam.cz.

MLS® Laserová Terapie je neinvazivní a bezbolestná. Vzájemná synergie současného synchronizovaného působení dvou laserových zdrojů (808 nm a 905 nm), které jsou odlišně modulovány, vytváří silný protizánětlivý, anti-edematický a analgetický účinek. Protizánětlivý a anti-edematický účinek je dosažen modulací permeability lymfatických a kapilárních...